Новий політичний сезон

Серпень 27, 2008

Провідні телеканали повідомляють свої глядачів про новий телевізійний сезон та нові шоу. Але про основне шоу, яке почнеться теж з вересня у Верховній Раді України, не повідомляється. Новий “політичний сезон”, за словами Арсенія Яценюка( За даними газети “Дело”), буде спекотним! Джерела повідомляють, що опозиція( в обличчі Партії регіонів) готує другу спробу відправити у відставку правлячий уряд, який очолюється Юлією Тимошенко. Самім регіоналам це не зробити….

З одного боку, можна припустити, що регіонали домовляться з комуністами та литвинівцями та «єдиним фронтом» відправлять Юлію Володимирівну у відставку. Але це дуже не певний варіант, бо комуністи вже раз провалили ініціативу Партії Регіонів щодо відставки уряду, не має впевненості, що так не трапиться вдруге. Регіонали надто хочуть повернути весь свій «опозиційний уряд» в легальне становище, тому навряд поділяться міністерськими портфелями з комуністами.

З іншого боку, опозицію може підтримати частина НУНС-су. Ця підтримка може забезпечитись з боку Президента Віктора Ющенка та вірних йому прибічників в блоці( зокрема єдиноцентристів). Але для необхідної більшості, з лав «помаранчевих» необхідно 37 багнетів («група-37»), що, за попередніми даними, майже не можливо.

Сподівання на підтримку Володимира Литвина теж не є певними. Блок імені політика (Блок Литвина) зайняв вичікувальну позицію і не квапиться «влізати» в брудну гру. Можливо, така витримка пояснюється спрямованістю Володимира Михайловича на президентські вибори 2009 року і позиціонування себе як єдиної не скомпрометованої кандидатури.

Фото: ru.wikipedia.org

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: