РЕГІОНАЛИ ПО-КИЇВСЬКИ ЧИ ДАЙДЖЕСТ ДЛЯ СЛІПИХ

Серпень 29, 2008

Перед цими вихідними на станціях метрополітену в Києві молоді хлопці та дівчата, судячи з усього студенти, роздавали ДАЙДЖЕСТ від Київського міського відділення Партії регіонів датований 31 липня 2008р. Листочок А4 формату містить 5 змістовних модулів на різні теми. Якщо до написаного в дайджесті відноситись не критично, то починає з’являтиcь думка, що в і Києві, і в Україні є тільки одна політична сила, яка здатна щось змінити на краще та активно збільшує свій вплив. Зупинимось на самих спірних.

Перший смисловий блок містить в собі(логічно можна дійти висновку так як нічого не коментується) уривок з інтерв’ю чи з виступу Миколи Азарова: «Мясопродуктов в Украину завезли на 99,6% больше, чем в прошлом году, а стоит мясо в 1,5 раза дороже. Рыбы завезли на 46,6% больше, а подорожала она на 20,8%.Фармацевтической продукции импортировали в Украину на 36,9% больше, а цены на лекарства выросли в среднем на 16,9%». Вам не здається дивним як при таких показниках ціни можуть іти вгору, зважаючи і так на колосальний імпорт в Україну. А тепер додайте до цих цифр ще поставки на тіньовий ринок. Можна дійти висновку, що данні цифри набагато завищені. Аж занадто. Всі цифри напряму прив’язуються до критики уряду Юлій Володимирівни. Можна погодитись з паном Азаровим, що ситуація дійсно кризова і вся відповідальність лежить тільки на Тимошенко, але ж відверте полиття брудом принаймні не є професійним. Нагадаю, що автор цих цифр був міністром фінансів і протягом всього часу роботи в уряді Януковича займався фінансовими питаннями.

«И вообще непонятно, как госпожа Тимошенко может заявлять о дефляции посреди месяца ,-отметил Николай Азаров». Відверто провокаційна фраза. Вона підсумовує всі 4 абзаци тексту цього блоку і за правилами політ технологій має зіграти вирішальну роль у встановленні суспільної думки. Але шановні пані та панове, повернемось до початку цього матеріалу і побачимо яким числом датований Дайджест – 31 липня 2008 року. Висновки робити Вам.

Наступний змістовний блок наголошує на тому, що партія регіонів знову не підтримує урядовий проект бюджетних змін «через те, що він містить низку дискусійних положень». Постає питання: доки головний фінансовий документ держави буде об’єктом компромісів і домовленостей? Уряд бере на себе повну відповідальність за виконання тих положень, що він прописує, а опозиція має або підтримувати цей документ, якщо він є в інтересах держави і громадян, або ж активно пропонувати зміни та доповнення, контролювати виконання положень прописаних в бюджеті, а не виконувати роль «сексуального лінивця», хвилюючись тільки за нажите добро. Наступні пункти цього блоку висвітлюють за яке: партія регіонів виступає проти збільшення акцизних зборів на алкоголь і тютюн. Авжеж, будь-хто з Вас, хто читає цю статтю, маючи свій вино-горілчаний завод чи тютюнову фабрику, виступив би проти.

Підвищення акцизів на ці товари просто необхідне! Це призведе до подорожчання цих товарів, а отже за зменшення попиту. Не кожна дитина зможе придбати пачку цигарок за 20 грн., тай доросла людина задумається. Підвищення акцизів-це крок на зустріч здоровому способу життя та боротьби з безліччю захворювань, які спричиненні вживанням алкоголю і курінням. Партія регіонів явно не зацікавлена в цьому.

Наступний інформаційний блок-стаття про збільшення впливу міської організації Партії регіонів у Києві. Тут я не можу не погодитись, але не тим шляхом, який описаний в дайджесты. В статті є посилання на висловлювання Директора Агентства моделювання ситуацій Віталія Бала. Також зазначено, що на це( збільшення популярності і впливу партії) суттєво вплинув концерт «ДДТ» і «Братів Карамазових», який був організований Василем Горбалем.

Не можна не погодитись з тим, що в Київраді вплив Партії регіонів збільшився в тій мірі, в якій регіонали допомагають тримати більшість в Київраді. Це підтверджує і видання «Коментарії» від 2 серпня(Спец випуск), але ніяк це не можна пов’язувати з концертом. На щастя, глядачі приходять дивитись на зірок естради, а не на політиків. Який прапор ховає голову від дощу чи сонця глядачу байдуже. Тому про ріст впливу на громадян говорити зарано.

Є у дайджесті і добра інформація, не лише саме безглуздя. В наступному блоці повідомляється про те, що фонд Рената Ахметова починає допомагати постраждалим на Івано-Франківщині. Разом з обласною організацією Червоного Хреста вони доставляють все необхідне в підтоплені райони. Це заслуговує на повагу. Мене беруть сумніви, що хтось з політиків зробить те саме…

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: